top of page

ARAÇ TADİL PROJE İÇİN İLK ADIMLAR

Sakarya ve Kocaeli çevre illere araç tadilat firmamız tarafından Aracınıza ahşap kasa , açık kasa , korkuluk tente , Lpg kit sökümü , Çeki Demiri Montajı , Kapalı Saç Kasa , Koltuk Sökümü , Cam açma vb. Gibi birçok tadilatı T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı  ulusal mevzuat ve Tse  mevzuatı çerçevesinde yasal hale getirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sakarya araç tadilat 'a Aracınızın resimlerini  Ruhsat remini  Kilo ağırlık etiketi (Aracın künye) resimlerini tarafımıza yollamanız halinde aracınızın tadilat projesi çizimi aşamalarına başlanacak ve işlem tamamen bittiğinde tarafınıza bilgi verilecektir. Tse  Araç kontrol merkezinde (AKM) aracınızı kontrol ettirdikten sonra Muayeneye gireceksiniz ve muayeneden onay aldığınız taktirde işleminiz gerçekleşmiş ve tadilatınız tamamlanmış olacak .

İHTİYAÇ DUYULAN BELGELER 

Öncelikle Projesini çizdirmek istediğiniz aracın Ruhsat Yaprağını Tarafımıza ulaştırmalısınız.

    Örnekte gösterildiği gibi:

29f52fe3-37e2-4513-9ad2-c3f50908bc2b.jpg

Daha sonra araç kilo etiketi (Aracın sağ sol kapı içlerinde kaput altında ve ya panelvan araçlarda bagajda bulunmaktadır) Tarafımıza iletmeniz gerekmektedir Araç tadilat projelerini bu belgelerdeki bilgiler doğrultusunda çizmekteyiz.

   Örnekte gösterildiği gibi :

WhatsApp Image 2020-03-13 at 13.06.53 (2

KOLTUK SÖKME PROJESİ

Yukarıdaki belgeler temin edildikten sonra Proje çizimi aşağıdaki gibi devam etmektedir. kaç koltuk çıkardıysanız  ekibimize bildirdikten sonra ekibimiz tarafından koltuk sökme tadilat projesi  hazırlanır tarafınıza dosya numarası iletilir. Dosya numarası ile TSE Araç Kontrol merkezine Koltuk sökümünün uygunluğunu kontrol ettirmek amacı ile gidilir.  İnceleme tamamlandıktan sonra gerekli revizyonlar yapılır. Onay Alınan dosya tarafınıza iletilir.

 !!!NOT: Tarafımızdan Dosya size iletilmeden muayene randevusu almayınız.

Koltuk çıkarma araç proje tadilat

N1 KAMYONETE DÖNÜŞTÜRME

M2 Minibüs gibi araçları N1 Kamyonete tadil etmek isteyenler belgeleri ilettikten sonra aracın kaç koltuklu olacağını bildirmelidir. Kamyonete tadil işleminde en son montajlanacak koltuğun hemen arkasından aracın yük bölümü ayrılmalıdır. Aksi taktirde AİTM Yönetmeliğine uymadığı için kontrol işlemi tekrarlanır ve ek kontrol için ek ücret talep edilir. Araç Proje Tadilat işleminde dikkat edilmesi gereken hususlar bunlardır. İzmit Kocaeli ve Sakarya çevre illerde hizmet vermekteyiz.

Sakarya Kocaeli Araç Proje Hizmetleri
Kamyonete dönüştürme araç proje

MOTOKARAVAN PROJESİ

Motokaravana Dönecek araç öncelikle motokaravan (SG) Aracın asgari azami özelliklerine sahip olmalıdır. Bu özelliklere sahip Olduktan sonra en son proje aşamasına gelinebilir. Motokaravanlarda  Asgari özellikler Yatak Tuvalet(Duş) 4 Adet Koltuk Ve masa Tezgah Ocak Eğer ocak Tüpü var ise sabitlenmek zorundadır Tüpün sabitlendiği yere tüp için havalandırma haznesi açılmalıdır.Bu işlemleri yaptırmadan Önce muhakkak Bize başvurunuz. Proje için Araç ruhsatı Ve araç Ölçülerine gereksinim Duyulmaktadır.

ÇİZİM (1).jpg
bottom of page